Wibratory

Jest 79 produktów.
Wibratory
wibrator

Nasz sklep oferuje wibratory różnych typów, wielkości oraz kształtów, więc z pewnością każdy znajdzie coś idealnie dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Tym Paniom, które cenią sobie naturalizm, proponujemy wibratory, które wiernie odwzorowują wygląd prawdziwego penisa. Są przy tym niesamowicie elastyczne, aby zapewnić jak najintensywniejsze doznania.

Z kolei kobietom, które cenią sobie piękny design, na pewno spodobają się wibratory OVO. Posiadamy ich niezwykle szeroką gamę, w różnych kolorach i rozmiarach. Ich nieocenioną zaletą jest regulator intensywności wibracji, jako że dzięki niemu możemy dawkować sobie przyjemność tak, aby u szczytu osiągnąć niewyobrażalny poziom rozkoszy.

Panie, które szczególnie uwielbiają pieszczoty łechtaczki, będą zachwycone z naszych stymulatorów ODECO. Jest to niewielkie urządzenie w kształcie płatka róży, z różnorodną częstotliwością wibracji sterowaną pilotem. Jest to produkt niezwykle cichy, a więc dyskretny w stosowaniu. Wykonano go z materiałów w pełni przyjaznych skórze, więc nie spowoduje on żadnych podrażnień, a dostarczy jedynie niesamowitych wrażeń.

produkty strony

Płacę przez PayU