Gadżety erotyczne

Jest 46 produktów.
Gadżety erotyczne
kogut

Nasz sklep z gadżetami erotycznymi posiada w swojej bogatej ofercie również zabawne upominki, które świetnie sprawdzą się przykładowo jako prezent na urodziny czy wzbogacenie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Są to między innymi kubki z różnorodnymi nadrukami, takimi jak zabawne hasła i obrazki. Zaskoczenie i rozbawienie wzbudzą z pewnością kubki termiczne z wizerunkiem kobiety lub mężczyzny w bieliźnie, która znika po wlaniu gorącej kawy czy herbaty.

Jeśli przygotowujesz swój wieczór panieński bądź kawalerski, na pewno znajdziesz coś ciekawego wśród naszych produktów. Posiadamy między innymi tematyczne gry planszowe, jak również papierowe kubki i talerzyki, kieliszki, opaski na głowę, balony czy foremki do ciasta i lodu. Dzięki nam zapewnisz swoim gościom moc śmiechu i pierwszorzędną zabawę podczas Twojej ostatniej nocy wolności!

Oferowane przez nas gadżety idealnie sprawdzą się również jako urozmaicający erotyczne współżycie prezent dla drugiej połówki. Parom polecamy na przykład bieliznę damską i męską wykonaną z cukierków, które można powoli konsumować, podkręcając napięcie w łóżku. Nowych wrażeń dostarczy też erotyczna gra w kości, podczas której losowo wybierać będziecie rodzaje pieszczot.

produkty strony

Płacę przez PayU